553

Конференція про захист прав ЛГБТ відкрилась не без провокацій


Науково-практична конференція з питань захисту від дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної рівності в Конституції розпочалась

Конференція про захист прав ЛГБТ відкрилась не без провокацій

Конференцію відкрив Володимир Буткевич - суддя Європейського суду з прав людини у відставці, доктор юридичних наук, професор, заступник голови Конституційної Комісії.

Він наголосив:

«Колеги, прошу вас, сьогодні, говорити суто з юридичної точки зору без емоційних заяв, адже ми говоримо про Конституцію. Сьогоднішня зустріч – це зустріч експертів, які розуміють питання».

На конференцію прийшли невідомі, через що був викликаний патруль. У молодих людей не було знайдено предметів, які можуть нести загрозу оточуючим людям, через, що їм дозволили залишитися вільними слухачами.

Сьогоднішня конференція, одна із перших в Україні, має за мету обговорити ознаки сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності не у межах вузької проблематики ЛГБТ, а в контексті захисту прав всіх громадян, а інститут сім'ї - в контексті не релігійного, а правового бачення, з метою забезпечення державою майнових прав. Захід матиме науково-практичний характер, з такою вимогою вже давно виступають правозахисники та ЛГБТ-активісти – перевести дані питання з емоційно-політичного рівня до науково-аргументованого.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти