606

"Точка Опори" після гомофобних погроз написала заяву про злочин до правоохоронних органів


"Наша місія - відкрите і толерантне суспільство. І колись любов та здоровий глузд переможе зневагу прав людини"

"Точка Опори" після гомофобних погроз написала заяву про злочин до правоохоронних органів

Представники Всеукраїнської благодійної організації  "Точка Опори" після гомофобних погроз написали заяву про злочин до правоохоронних органів.

Про це повідомляється на сторінці організації в соціальній мережі Facebook.

"Напис "Смерть збоченцям" - це мова ненависті. Це сигнал до всього українського суспільства про те, що відбувається: залякування, погрози та дискримінація людей.

Ми вже написали заяву про злочин до правоохоронних органів. Наша місія - відкрите і толерантне суспільство. І колись любов та здоровий глузд переможуть зневагу до прав людини", - повідомляють у "Точці Опори". 

 

Для фіксації злочину в офіс "Точки Опори" прибув поліцейський патруль.

"Все швидко, з розумінням. Приємні враження. Відчувалося, що наші нові поліцейські дійсно на захисті прав людини", - пишуть на сторінці "Точки Опори". 

Фото - "Точка Опори"

Нагадаємо, що сьогодні вночі невідомі розмалювали погрозливими написами офіс Всеукраїнської благодійної організації "Точка Опори". 

Зокрема, на стіні при вході в офіс зображена реклама клініки "Дружній лікар". Саме на ній невідомі написали "Смерть збоченцям". 

"Точка Опори" - всеукраїнська благодійна організація, одна з найбільших ЛГБТ-організацій в Україні, яка займається профілактикою ВІЛ/СНІД серед ЧСЧ, підтримкою ВІЛ-позитивних людей, адвокацією прав ЛГБТ-спільноти.

Була створена у 2009 році в Україні, починаючи з 2010 року активно реалізує програми профілактики ВІЛ/СНІД серед ЧСЧ. Головний офіс розташований в місті Києві.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти