420

Гілларі Клінтон: Президент-республіканець відкине права ЛГБТ на багато років назад


"Я зроблю все можливе в цій кампанії, щоб пояснити, за що я борюся і що я буду робити на посту президента".

Гілларі Клінтон: Президент-республіканець відкине права ЛГБТ на багато років назад

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що прихід до влади президента-республіканця відкине права ЛГБТ-людей на багато років тому, пише GSN.

"20 січня 2017 в Білий Дім увійде наступний президент Сполучених Штатів. Якщо, не дай Бог, наступним президентом буде республіканець, то я думаю, що всім добре зрозуміло, що відбудеться ", - сказала вона під час дебатів.

За словами Клінтон, "багато прав, які виборювалися роками, від виборчих прав жінок до прав гомосексуалів та прав працівників, будуть піддані ризику".

Клінтон продовжила, що "ці вибори будуть вододілом. Я знаю, як важливо, щоб демократ змінив президента Обаму в Білому Домі".

При цьому вона зазначила: "Я зроблю все можливе в цій кампанії, щоб пояснити, за що я борюся і що я буду робити на посту президента".

Нагадаємо, що раніше Клінтон заявляла, що йде в президенти, щоб відстоювати права ЛГБТ-американців і всіх американців.

Гілларі Клінтон стала авторитетом для ЛГБТ-спільноти у всьому світі після історичного виступу в ООН. Саме тоді в 2011 році вона заявила: "права ґеїв - це права людини, а права людини - це права ґеїв".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти