291

Видання Hyperallergic включило виставку про ЛГБТ в Україні в TOP-15 виставок світу


«Патріоти, Громадяни, Коханці...», персональна виставка художника Карлоса Мотти, одного з володарів Головної премії Future Generation Art Prize 2014

Видання Hyperallergic включило виставку про ЛГБТ в Україні в TOP-15 виставок світу

31 жовтня у PinchukArtCentre представили персональну виставку художника Карлоса Мотти - одного з володарів Головної премії Future Generation Art Prize 2014 - «Патріоти. Громадяни. Коханці...», яка триватиме до 10 січня 2016 року.

Видання Hyperallergic включило виставку Карлоса про ЛГБТ в Україні в TOP-15 виставок світу. Видання Hyperallergic спеціалізується на мистецтві та існує з 2009 року. У соціальні мережі Facebook за ним слідкує понад 300тис. осіб

Робота «Патріоти. Громадяни. Коханці...» (2015) складається з десяти актуальних інтерв'ю з представниками українського ЛГБТІ-руху та квір-активістами, які обговорюють загрозливе та вкрай важке становище лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексів в Україні у часи військового конфлікту.

Роботи Карлоса Мотти відомі завдяки його захопленості історіями квір-культури та активізму. В його творчості політика рівності статей і гендерна політика дають можливість сформулювати певні позиції проти соціальної та політичної несправедливості. У проектах Мотти, що цікавиться квір-автономією та самопредставленням, обговорюються питання соціальної асиміляції (або її відсутності) квір-проблем по відношенню до традиційного суспільства шляхом створення контексту для об'єктивного сприйняття багатьох окремих осіб і груп, які борються проти іманентно дискримінаційних традицій та інститутів.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти