481

Руслан Кухарчук: «Сексуальна орієнтація - штучна дефініція»


В Києві пройшла науково-практична конференція про потребу заборони дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності

Руслан Кухарчук: «Сексуальна орієнтація - штучна дефініція»

У науково-практичній конференції взяв участь славнозвісний Руслан Кухарчук, якого асоціюють з рухом «Любов проти гомосексуалізму». Він висловив власну теорію-заговору та знищення України:

«Сексуальна орієнтація – штучно вигаданий термін в якого немає наукового обґрунтування, термін є ідеологічний термін. Що таке сексуальна орієнтація – нікому не відомо. Фіксувати в правому полі всі типи сексуальної поведінки, на мою думку є не доречною».

Руслан Кухарчук виступив проти легалізації одностатевих шлюбів та заявив:

«Всі країни в яких легалізовано одностатеві шлюби та усиновлення одностатевими парами дітей, всі і країни без виключення починали з антидискримінаційного законодавства. Це завжди є першим кроком до легалізації. В середньому стратегія включає в себе 5-6 кроків. Спочатку суспільству нав'язується ідея про існування дискримінації за сексуальною орієнтацією, потім встановлюється заборона цієї дискримінації. Через певний час зявляється потреба в партнерствах, які з часом будуть перетворені на шлюби, а тоді встановлюється кримінальна відповідальність за критику всіх вище згаданих речах», - заявив Кухарчук.

Раніше, Руслан Кухарчук зустрівся в палкій дискусії з Богданом Глобою, який є помічником народного депутата України та виконачим директором ВБО «Точка Опори».

В цій програмі Руслан Кухарчук після перегляду виступу Елтона Джона звинуватив того у "пропаганді гомосексуалізму" і заявив, що той як "мантру" повторює слова, якими апелюють ЛҐБТ-активісти. Руслан також нагадав усім, про "пропаганду" яка діє серед білого дня і привів приклад банерної соціальної реклами в Запоріжжі, нагадав усім, що це хвороба і що "гомосексуалізм" викреслили з переліку хвороб політичним шляхом.

Богдан Глоба, наголосив, що після заяв, які робить Руслан Кухарчук, в Україні виникають рухи, які ставлять собі за ціль побиття представників ЛҐБТ:

"В Україні діє більше 30-ти рухів, які ставлять собі за ціль ловити та бити представників ЛҐБТ. Ці групи мають свої сайти, сторінки в соціальних мережах, де оголошують про "полювання". Такі люди приходять розганяти "Марш рівності" у Києві чи Одесі. Саме після таких слів, які говорить Руслан. Вони наслухаються і кажуть - це хвороба, тому пішли їх бити. Я Вам хочу сказати, що відповідальність за всі ці злочинини на ґрунті ненависті лежить на Вас, Руслане".

Руслан, довго не роздумуючи, нагадав усім про "гомодиктатуру" і про те, що будуть одностатеві шлюби, усиновлення і прийняття законів, які карають людей, які проти ЛГБТ".

В кінці ведуча заявила, що на її думку потрібно карати за те, що є протизаконним, а не за те, що комусь не подобається через його переконання та додала:

"Нам потрібно жити в цій країні. В людей повинно бути право вийти раз в рік з плакатом: "Я - гей" чи "Свободу Надії Савченко". Невже це така велика проблема в сім'ях України? Інших проблем немає?".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти