343

У Росії пропонують карати за комерційне сурогатне материнство 10 роками в'язниці


Відзначимо, що Мізуліна неодноразово виступала проти абортів і сурогатного материнства, а також стала одним з авторів закону про заборону гей-пропаганди у Росії

У Росії пропонують карати за комерційне сурогатне материнство 10 роками в'язниці

У Росії сенатор Олена Мізуліна запропонувала ввести кримінальне покарання за комерційне сурогатне материнство. Про сказано на її офіційному сайті.

Зокрема, на початку січня вона планує внести на розгляд в Державну Думу законопроект, який прирівнює сурогатне материнство до торгівлі людьми. Мізуліна додала, що основний заробіток від цієї діяльності йде в кишеню посередників і медичних організацій.

"Вважаю, що введення кримінальної відповідальності за подібну діяльність для посередників - до десяти років позбавлення волі - змінить ситуацію в цій сфері. Покарання торкнеться тільки посередників - комерційних організацій ", - сказала Мізуліна.

За її словами, сурогатна мати буде розглядатися як жертва злочину, тому що більшість жінок, які йдуть на такий крок знаходяться у відчайдушному, тяжкому становищі. "Найчастіше їх втягують у цей "бізнес" погрозами, примусом і шантажем. Весь цей тіньовий ринок уже давно перетворився на цілу індустрію. Зазначу, що сурогатна мати в цьому випадку сприймається законом як жертва", - пояснила Мізуліна.

Відзначимо, що Мізуліна неодноразово виступала проти абортів і сурогатного материнства, а також стала одним з авторів закону про заборону гей-пропаганди у Росії. 

Як відомо, суррогантное материнство є чи не єдиною можливістю гей-парам у Росії заводити дітей.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти