558

"Порошенківський режим підтримує впровадження ідеології ЛГБТ", - "Бандерівець"


До того ж, видання відзначає високу ефективність роботи ЛГБТ-організації та ЗМІ.

"Порошенківський режим підтримує впровадження ідеології ЛГБТ", - "Бандерівець"

У п'ятницю, 25 грудня, об 11.00 у Оболонському районному суді Києва розпочнеться перше судове засідання над радикалами, котрі напали на Марш Рівності у Києві. Про це пише націоналістичний сайт "Бандерівець"

"Ця ситуація показує, у якій абсурдній країні ми живемо. Кримінальну відповідальність мають нести ті, хто руйнують моральні підвалини нашого суспільства, здійснюючи пропаганду статевих збочень. Натомість так звана “влада” захищає збоченців і переслідує жертовних патріотів", - сказано у повідомленні. 

До того ж, видання відзначає високу ефективність роботи ЛГБТ-організації та ЗМІ. 

"За останні півтора роки рівень пропаганди і впровадження в життя ідеології статевих збочень страхітливо зріс. Об'єднання так званих “ЛГБТ” ведуть надзвичайно масштабну роботу, вдруге в житті країни був проведений “гей-парад”, до пропаганди сексуальних збочень активно долучилися ЗМІ, нова редакція Кодексу законів про працю поповнилася так званою “антидискримінаційною поправкою”, і це стало початком юридичної імплементації гендерної ідеології, а також офіційного надання сексуальним збоченцям привілеїв.

Крім того, Україна стоїть перед небезпекою змін до Конституції, які створять передумови для подальшого запровадження “одностатевих шлюбів” та введення кримінальної відповідальності за неприйняття гендерної ідеології". - заявляють націоналісти. 

Автори сайту "Бандерівець" також вважають, що дата судового засідання натякає на "боротьбу проти християнства". 

"Дуже символічно, що перше судове засідання відбудеться саме 25 грудня, коли більшість християн у світі (в тому числі деякі християни України) відзначатимуть Різдво Христове.

Порошенківський режим, що підтримує впровадження ідеології “ЛГБТ”, ніби кидає виклик християнству і здоровим моральним принципам загалом".

Нагадаємо, що 6 червня 2015 року відбувся Марш Рівності, на який напала група радикалів. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти