624

Суханов: "Гомофобія - це розумова відсталість"


Ведучий-ток шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов написав у соціальні мережі Facebook, що гомофобія - розумова відсталість

Суханов: "Гомофобія - це розумова відсталість"

Відомий український телеведучий вважає, що "гомофобія, як і інша нетерпимість, особисто для нього - розумова відсталість.

На його думку, пропаганда нетерпимості ставить під сумнів право кожного бути собою, що призводить до деградації особистості. 

 

...гомофобия, как и любая иная нетерпимость, лично для меня - умственная отсталость...пропагандируя нетерпимость, ставя ...

Posted by Алексей Суханов on Wednesday, December 23, 2015

В ток-шоу "Говорить Україна" часто звертаються до тематики ЛГБТ, проте інколи програми створюють більше стереотипів, а ніж руйнують.

Раніше, в шоу брали участь толерантна до ЛГБТ-спільноти психологиня Тіна Берадзе, відкритий гей Нік Картер і лідер руху «Любов проти гомосексуалізму» Руслан Кухарчук.

Цікаво, що Кухарчук раніше у соцмережі повідомляв, що «вперше встав і вийшов, не чекаючи закінчення (шоу – авт.)». Відомий гомофоб пояснив це тим, що «немає бажання виконувати функцію горщика, в який гадять».

Варто відзначити, що Олексій Суханов приєднався до міжнародного флешмобу, метою якого було підтримати легалізацію одностатевих шлюбів в США.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти