769

Греко-католицька церква збирає підписи проти гей-шлюбів, побоюючись "гомодиктатури"


Українська греко-католицька церква та інші, які входять до Всеукраїнської ради церков, активно збирають підписи серед парафіян проти змін до Конституції.

Греко-католицька церква збирає підписи проти гей-шлюбів, побоюючись "гомодиктатури"

Зокрема проти того, щоби замінити вираз, що шлюб - це є "союз чоловіка та жінки" на "кожен має право на шлюб".

"Хто є "кожен" - кінь, їжак, собака? - говорить доцент кафедри філософії Українського Католицького Університету та голова громадської організації "Рух за життя" Петро Гусак.

"Замінивши одні слова на інші, ми потихеньку дійдемо до гомодиктатури. Зараз комісія, що розробляє зміни до Конституції, складається з 30 осіб, 5 із них - демонстративно позиціонують себе як геї. Усі, хто не просто політиканти, а є свідомими християнами, мають відчути цю небезпеку. Маючи низьку самооцінку, гомосексуалісти хочуть закріпити своє збочення законодавчо. Однак усі ми розуміємо, що в нашій державі ніхто їх не дискримінував і не дискримінує, поки вони не демонструють своє збочення".

У церквах парафіянам пропонують персональні звернення, які вони можуть заповнити, якщо вони проти таких змін до Конституції. Збір підписів триває.

"Закордоном був такий же приклад. Чоловік хотів узяти шлюб з кобилою, - розповів на проповіді отець церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові на Сихові Орест Фредина. - Йому відмовили. Тоді він подав у суд. Суддя довго думав. Нарешті запитав: "Чоловіче, а скільки твоїй кобилі років?" "Чотири", - відповів той. "Ну тоді вас варто засудити за розбещення неповнолітніх". Хто не хоче допускати такого абсурду у своїй країні, має розуміти, наскільки важливо сказати своє слово сьогодні".

Зібрані підписи Церква планує публічно передати президенту, прем'єр-міністру, голові Верховної Ради та депутатам.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти