925

Директор МКФ «Молодість»: кінотеатр «Жовтень» відмовився від «Сонячного зайчика»


Про це заявив виконавчий директор Київського МКФ «Молодість» Владислав Лясовський виданню «Главком»

Директор МКФ «Молодість»: кінотеатр «Жовтень» відмовився від «Сонячного зайчика»

На питання Оксани Лой: «Фестиваль відмовився від послуг кінотеатру («Жовтень») через невигідні умови?»

«Проблема в тому, що кількість сеансів не зовсім відповідала нашим побажанням. Якщо ви вже і відкриваєте «Жовтень» під фестиваль, то не варто було говорити: «Цей сеанс ми покажемо, а Sunny Bunny не візьмемо», - заявив виданню «Главком» Владислав Лясовський.

Він, також, прокоментував попередні заяви Андрія Халпахчі, який заявляв, що «зверху вказали», що небажано показувати ЛГБТ-програму в кінотеатрі «Жовтень».

«Я не можу це підтвердити, але був дзвінок Халпахчі з кінотеатру про те, що Київська міська адміністрація не рекомендує показувати цю програму. Насправді, ми тільки раді, тому що відмінно поспівпрацювали з кінотеатром «Сінема-Сіті». Там не вказували, що робити фестивалю».

Варто відзначити, що цьогоріч програма ЛГБТ-кіно «Сонячний зайчик» проходила в головній локації фестивалю - кінотатр «Київ», який є більш доступний для глядачів, оскільки знаходиться в центрі міста.

Владислав, також, відзначив простоту роботи з новою поліцією:

«... для мене було приємним сюрпризом спілкування з нашою поліцією. Я ніколи не думав, що буде настільки просто з ними працювати. Окреме спасибі вашому колезі Артему Шевченко (прес-секретар Міністерства внутрішніх справ), який допоміг. Оскільки ви пам'ятаєте казус з кінотеатром «Жовтень» у 2014 році (в ніч з 29 на 30 жовтня минулого року невідомі підпалили один із залів кінотеатру під час сеансу картини «Літні ночі» режисера Маріо Фанфаном, що входить в ЛГБТ-програму кінофестивалю). Тому ми хвилювалися, щоб у цьому році під час ЛГБТ-програми «Сонячний зайчик» (Sunny Bunny) не було ніяких проблем».

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти