413

В Ірландії прийняли закон, який забороняє церквам дискримінувати своїх ЛГБТ-співробітників


До прийняття поправки одна зі статей в трудовому законодавстві Ірландії надавала можливість школам і госпіталям при релігійних інститутах "вживати заходи по відношенню до працівників, якщо їх дії "порушували релігійну етику організації".

В Ірландії прийняли закон, який забороняє церквам дискримінувати своїх ЛГБТ-співробітників

В Ірландії прийняли поправку до закону, яка забороняє релігійним організаціям дискримінувати ЛГБТ-співробітників.

Відзначимо, що до прийняття поправки одна зі статей в трудовому законодавстві Ірландії надавала можливість школам і госпіталям при релігійних інститутах "вживати заходи по відношенню до працівників, якщо їх дії "порушували релігійну етику організації".

Ірландська Мережа рівності ґеїв і лесбійок привітала прийняття поправки, пише Nuntiare.Оrg з посиланням на New Ways Ministry.

Як заявила глава освітньої політики в Мережі, Сандра Ірвін-Гоур, "до прийняття поправки 37-я стаття в законі викликала жах у ЛГБТ-громадян. Існуючі раніше норми представляли собою загрозу дискримінації і змушували мовчати тисячі вчителів в наших школах".

Ірвін-Гоур також додала, що поправка в законі дозволить ЛГБТ-людям "бути собою, одружуватися і створювати сім'ю без ризику втратити свою роботу в установі при релігійному інституті".

Нагадаємо, що в 2015 році в Ірландії легалізували одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти