597

Монро: «Особисто для мене Європейський союз до сраки»


Травесті-діва Монро провела годину на телеканалі NewsOne та розповіла про ЛГБТ в Європі та Україні, Євробачення, про ставлення до безвізового режиму та ЄС, депутатів-геїв, про те як економити та інші не менш цікаві теми

Монро: «Особисто для мене Європейський союз до сраки»

Травесті-діва розповіла, що святкувала Новий рік біля головної ялинки країни і радить святкувано Новий рік саме так, адже це «бюджетно та цікаво».

Вона розкритикувала безвізовий режим та заявила, що «Особисто для мене Європейський союз - до сраки»:

«Ми отримаємо безвізовий режим...Я працюю на заводі і отримую зарплату в гривні, при цьому Євро 27. Куди я поїду? В Житомир чи збирати кавуни в Херсон? Уряд демонструє нам «успіхи», але це повний провал», - заявила Монро.

Серед подій року Монро відмітила поїздку на Євробачення, яке проходило в Австрії. Вона була рада побачити безліч веселкових прапорів, толерантність та відмітила, що

«Євробачення – це не шоу домогосподарок, а конкурс європейського масштабу».

Травесті-діва думає, що зараз час ораторів, «які нічого обіцяють, не несуть відповідальність». На її думку «трагедія українців в тому, що ми хочемо добре жити, але не знаємо, що для цього потрібно зробити».

Після заяви Гройсмана про те, що в «Україні одностатевих шлюбів не буде» Монро пообіцяла собі «бути першою, хто укладе одностатевий шлюб, навіть якщо це буде у 95 і на візку».

Монро дивує те, що «Радикальна партія Ляшка» не голосувала, проте на питання ведучого, чому її це дивує, вона відповіла:

«У цивілізованому суспільстві не обговорють сексуальну орієнтації, віросповідання та зарплатню».

У 2016 році Монро планує продовжувати захищати красу, світло та доброту, а українцям бажає вірити в себе, віри в справедливість і діяти, займайтесь своїм здоров'я, бути активними, адже зміни в країні залежать від українців.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти