857

Американський актор Чарлі Карвер здійснив камінг-аут


Карвер додав, що, коли тільки починав акторську кар'єру, йому для більшої впевненості в собі був необхідний хтось, хто б не приховував свою орієнтацію

Американський актор Чарлі Карвер здійснив камінг-аут

27-річний американський актор Чарлі Карвер, який прославився завдяки молодіжному серіалу "Вовченя", відкрито заявив про свою гомосексуальність.

Про це він написав у соціальній мережі Instagram, опублікувавши замітку під назвою "Будь тією людиною, яка тобі була необхідна, коли був молодшим".

"Раніше у мене не було особливого бажання публічно здійснювати камінг-аут, - пише актор. - З близькими я був відкритий, і мені цього було достатньо.

Але зараз я розумію, що моє мовчання могло означати для інших, що молодим акторам не варто поширюватися про свою орієнтацію, щоб не нашкодити кар'єрі. Таким чином я сприяв зміцненню стереотипів, закривав очі на страждання, страхи і сором, що панують у світі.

Так от, щоб більше нікого не вводити в оману, хочу відкрито заявити - я ґей".

У той же час, Карвер додав, що, коли тільки починав акторську кар'єру, йому для більшої впевненості в собі був необхідний хтось, хто б не приховував свою орієнтацію:

"Починаючому акторові-ґею необхідний гідний приклад молодого голлівудського актора, який здійснив камінг- аут. Заради себе юного я зараз відкрито кажу про свою гомосексуальність".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти