1394

Папа Римський Франциск про ЛГБТ-людей: "Бог любить всіх своїх створінь"


Понтифік розповів про свої міркування про гомосексуальність в новій книзі, що вийшла в світ у сьогодні

Папа Римський Франциск про ЛГБТ-людей: "Бог любить всіх своїх створінь"

Папа Римський Франциск приємно здивував багатьох прихильників ЛГБТ-спільноти, заявив в 2013 році журналістам, які запитали його про ставлення до ЛГБТ-людям, "хто я, щоб судити". Про це повідомляє GSN.

"Тоді я сказав це: Якщо людина є гомосексуалом і тягнеться до Господа і хоче цього, то хто я такий, щоб судити цю людину. Я перефразував напам'ять катехізис Католицької церкви, в якому говориться, що з цими людьми слід звертатися делікатно і не маргіналізувати ", - передає слова понтифіка" National Catholic Reporter ".

Книга "Ім'я Бога - милосердя" офіційно вийшла в світ сьогодні. Вона являє собою інтерв'ю Франциска з італійським журналістом Андреа Торніеллі. Назва книги взято з відповіді, який понтифік дав на питання про те, чому Бог не перестає прощати". У ній понтифік пропонує більш широке пояснення своїх коментарів, що стосуються представників сексуальних меншин.

Папа Римський зауважив: "Я волію, щоб гомосексуали прийшли на сповідь, щоб вони залишалися близько до Господа, і щоб ми молилися всі разом. Ви можете порадити їм молитися, показати добру волю, показати їм шлях, супроводжувати їх на цьому шляху ".

Акцент Папи Римського на співчутті і прощення не означає те, що церква змінює свою доктрину, особливо з питання шлюбного рівноправності. Минулого місяця Франциск закликав виборців у Словенії підтримати "сімейні цінності" і проголосувати проти легалізації шлюбів пар геїв і лесбіянок на референдумі.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти