417

Кандидат у президенти США від Республіканської партії: "Гомосексуали, можливо, ненормальні"


"Всі рівні, у кожного є рівні права, але ніхто не отримує додаткових прав. І коли ми починаємо намагатися насадити додаткові права, орієнтовані і на декількох людей, які, можливо, ненормальні, куди нас це призведе?"

Кандидат у президенти США від Республіканської партії: "Гомосексуали, можливо, ненормальні"

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Бен Карсон вважає одностатеві шлюби і захист для трансґендерних людей "додатковими правами" для людей, яких він вважає "ненормальними".

Зокрема, він обговорив права ЛГБТ-людей під час виступу на католицькій мережі EWTN.

На питання про захист для трансґендерних студентів в навчальних заклади Карсон відповів: "Знаєте, це більше ніж смішно, коли ви берете саму ненормальну ситуацію і після цього змушуєте всіх їй підкоритися. Це не становить жодного сенсу".

За словами Карсона, "це якраз одна з причин, по якій я є послідовним противником таких речей, як ґей-шлюб. У мене немає проблем з тим, що гомосексуальні люди роблять те, що вони хочуть. Знаєте, це вільна країна, є свобода асоціації.

Однак, коли ви тепер насаджуєте всім систему цінностей і міняєте фундаментальні визначення та принципи суспільства, у мене виникає з цим велика проблема".

Після цього Карсон додав: "Всі рівні, у кожного є рівні права, але ніхто не отримує додаткових прав. І коли ми починаємо намагатися насадити додаткові права, орієнтовані і на декількох людей, які, можливо, ненормальні, куди нас це призведе?"

Нагадаємо, що кандидатка на пост президент США від Демократичної партії Гілларі Клінтон раніше заявляла, що президент-республіканець відкине права ЛГБТ на декілька років назад. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти