655

Глузман: "До влади підпускають тих, хто перевірений на ... гомосексуалізм"


Відомий український психіатр і диссидент Семен Глузман висловив думку, що до влади в Україні допускають лише тих, кого перевірили "гомосексуалізм"

Глузман: "До влади підпускають тих, хто перевірений на ... гомосексуалізм"

Про це Семен Глузман розповів в інтерв'ю виданню "Depo", на його думку:

"...до влади підпускають тих, хто перевірений на крадіжці, корупції або навіть на гомосексуалізмі. Це те ж одна з проблем в українських владних структурах. Ти повинен бути в клубі, чи поза ним".

Це не перше висловлювання Глузмана про гомосексуальність, ще у 2012 році психіатр присвятив цій темі блог під назвою "Злочинне мужеложество", який був оприлюднений виданням "Левий берег".

В ньому, Семен висловив думку, що українські політики використовують тему "гомосексуальності" для власного піару, замість того, що займатися питанням економіки, тотальної корупції та охорони здоров'я.

Семен говорить, що в Радянському союзі пропаганди сексу не було, тим більше в "збочені формі", проте йому піддавалися усі:

"...працівників радянського балету і марксистсько-ленінсько орієнтованого театру, але і комсомольські активісти, листоноші і працівники радянської торгівлі. Страшно сказати, але і робітничий клас зрідка віддавався цьому злу".

В кінці, Семен говорить про те що гомосексуальність людини не є її визначальною характиристикою, як і не є хворобою:

"Передвиборчі брудні спекуляції на неіснуючій проблемі. І вони, ці охоронці особистої чистоти і народної моральності, прекрасно знають: хвороби під назвою «гомосексуалізм» немає, лікування цієї нетрадиційної сексуальної поведінки не існує, відповідної статті в кримінальному кодексі України теж давно немає. Та й в школах і дитячих садах красиві журнали сексменьшини не поширюють. Тужлива, стародавня тема, відома з часів Біблії і Стародавнього Риму. Проблема, яку не вирішити. Адольф Гітлер боровся з такою неарійською поведінкою в Німеччині .... Гітлера немає, а гомосексуалізм в сучасній Німеччині ще який є. І буде. Такі ми, люди. І не це не те, що визначає особистість людини, її доброту, інтелект. Є у нас інші якості, більш важливі".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти