336

Перший ЛГБТ-проект на "Спільнокошт" зібрав більше потрібної суми


ЛГБТ-проект - "ХРОМ: ЛГБТ-куточок в Дніпропетровську" на "Спільнокошт" - колективне фінансування проектів, зібрав більше 18 тисяч з потрібних 15тис.

Перший ЛГБТ-проект на "Спільнокошт" зібрав більше потрібної суми

"Хром" - вільний простір для ЛГБТ-спільноти та їхніх друзів, унікальний для України проект, який існує з 2012 року. На "Спільнокошт" команда проекту зуміла зібрати більше 18 тис. грн, хоча ставила за ціль зібрати 15 тис. грн. Час для збору коштів вичерпаний.

Проект підтримав відомий телеведучий Анатолій Ярема, ведучі "Громадського радіо" Ірина Славінська та Лариса Денисенко, перекладачка та письменниця Вікторія Наріжна, виконавчий директор ВБО "Точка Опори" Богдан Глоба, ведучий радіо "Сковорода" Володимир Беглов та інші.

В описі на "Спільнокошт", сказано, що майже 100%  бюджету ЛГБТ-організації "Хром" складають внески відвідувачів та учасників проекту, що демонструє рівень підтримки «Хрому» тією громадою, яка об’єдналася довкола нього.

Команда проекту прагне "побачити ЛГБТ-спільноту невід'ємною частиною нового, прогресивного та толерантного українського суспільства", а ЛГБТ-куточок вважають першим крок до такого суспільства.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти