949

Тарас Прохасько розкритикував Церкву і встав на захист одностатевих пар


"Зрештою, Христос мало говорив про справедливість. Але дуже багато про милосердя"

Тарас Прохасько розкритикував Церкву і встав на захист одностатевих пар

Відомий український письменник і публіцист Тарас Прохасько опублікував авторську колонку, в якій засудив позицію Української греко-католицької церкви і встав на захист одностатевих пар. 

Зокрема, він критикує збір підписів УГКЦ проти змін до Конституції України, завдяки яким буде заборонена дискримінація за ознакою сексуальної орієнтації не лише у Трудовій сфері. 

"Підписувати чи не підписувати колективні петиції – вже не є обов'язком громадянина, це є тільки право, якого ми дуже недавно досягли.

Підписувати петиції, які вимагають, щоби щось з кимось зробили, щоби когось осудили – взагалі не добре. Не кажучи вже про те, що переважно й безсенсовно. Особливо у таких випадках, коли Церква, яка є поза державою, наполягає на речах, які стосуються конституції цієї держави.

Це щось таке, як вимога не вбивати на війні", - пише літератор. 

До того ж, він відзначає, що Україна повинна прийняти ці правки, бо немає іншого виходу і європейська інтеграція є єдиним шляхом для країни. 

Наостанок, Тарас Прохасько пише, що одностатеві пари зможуть виховувати дітей не гірше, ніж традиційні родини.

"І вже зовсім смішним у нашій ситуації є ляк того, що двоє мужчин, захотівши спільно виховувати дітей можуть їх покалічити більше, ніж наша традиційна сім'я.

Смішно такого боятися, бо наразі усі покалічені виплекані якраз у нормальних сім'ях. А ще смішнішим є уявляти собі, що усі наші гомосексуальні пари враз запрагнуть церковного шлюбу якраз у нашій Церкві.

І вона не зуміє цього перетривати.  

Зрештою, Христос мало говорив про справедливість. Але дуже багато про милосердя", - пише він. 

 Нагадаємо, що раніше Глава Української греко-католицької Церкви Патріарх Святослав заявив, що "антидискримінаційна поправка" надає "збоченцям" особливі привілеї й визнає ґендерну ідеологію держави. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти