1051

Режисер номінованого на "Оскар" українського фільму "Зима у вогні" знімав гей-кіно


Євген Афінеєвський - режисер номінованого на "Оскар", українського фільму "Зима у вогні: Боротьба України за свободу" раніше зняв гей-фільм "Ой, вей! Мій син гей!"

Режисер номінованого на "Оскар" українського фільму "Зима у вогні" знімав гей-кіно

Фільм ізраїльського режисера Євгена Афінеєвського і студії Netflix «Зима у вогні: Боротьба України за волю» про події на Євромайдані 2013-2014 років став номінантом на «Оскар», повідомляється на сайті кінопремії. 

Раніше, Євген Афінеєвський відзняв фільм "Ой, вей! Мій син гей!", який розповідає про єврейську родину, яка шукає «ідеальну» єврейську дівчину, в надії, що їх син Нельсон нарешті одружиться.

Проте одного разу Нельсон повідомляє батькам, що він уже зустрічається з деким і обіцяє познайомити їх зі своєю половиною на прийдешньому сімейному торжестві.

Замість «ідеальної» єврейської дівчини, яку готуються зустріти батьки, Нельсон приходить на свято з хлопцем на ім'я Анджело. Ширлі і Мартін шоковані, але, тверезо подумавши, вирішують: якщо проблему не можна виправити, слід змінити своєї ставлення до неї.

Стрічка Афінеєвського «Зима у вогні: Боротьба України за волю» змагатиметься за нагороду в номінації Документальний фільм.

 

Допрем'єрний показ фільму «Зима у вогні», присвячений Дню незалежності України відбувся 25 вересня 2015 року у Вашингтоні. Тоді Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив режисера Афінеєвського орденом Святого Володимира Великого.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти