437

Правозахисники просять міського голову Херсона звільнити з посади радника гомофоба


"Призначаючи на посаду свого радника людину, яка публічно дозволяє собі цькування представників різних меншин, ксенофобію, расизм та гомофобію, виглядає як ваша згода з його поглядами та діями".

Правозахисники просять міського голову Херсона звільнити з посади радника гомофоба

Всеукраїнська благодійна організація "Точка Опора" звернулася з відкритим листом до міського голови Херсона Володимира Миколаєнка із проханням звільнити з посади радника міського голови відкритого гомофоба і расиста Дмитра Семена. 

"Ви є публічною особою та представляєте інтереси всієї громади, в тому числі і різних меншин, які безумовно є і у місті Херсоні. Призначаючи на посаду свого радника людину, яка публічно дозволяє собі цькування представників різних меншин, ксенофобію, расизм та гомофобію, виглядає як ваша згода з його поглядами та діями", - звертаються правозахисники. 

Організація звертається до міського голови із проханням переглянути рішення та відкликати Дмитра Семена з посади радника.

"Ми впевненні, що відвертий гомофоб та расист не може бути радником публічної державної особи та людини, яка представляє громаду міста Херсон (включаючи і людей з іншим кольором шкіри, національності, сексуальної орієнтації)", - йдеться у зверненні. 

"Точка Опори" нагадує, що Україна в 2014 році, підписавши угоду про асоціацію з ЄС, взяла на себе ряд зобов’язань, в тому числі і «зміцнення поваги до демократичних принципів, верховенства права та доброго врядування, прав людини та основоположних свобод, у тому числі прав осіб, які належать до національних меншин, недискримінації осіб, які належать до меншин, і поваги до різноманітності», що відображено в пункті 4 Угоди.

Нагадаємо, що на цьому тижні міський голова Херсона Володимир Миколаєнко призначив своїм радником Дмитра Семена, який неодноразово висловлював гомофобну, ксенофобську та расистську позицію.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти