404

22 січня відбудеться суд над нападниками на Марш рівності


В наступну п'ятницю, 22 січня відбудеться суд над радикально налаштованими людьми, яких звинувачують в нападі на Марш рівності

22 січня відбудеться суд над нападниками на Марш рівності

6 червня гомофобно налаштовані люди напали на колону Маршу рівності, а потім і на учасників Маршу, які поверталися додому. У результаті більше 10 людина фізично постраждали, був важко поранений співробітник правоохоронних органів.

Обвинувачені у справі - бійці ДУК «Правий сектор» Кирило Вильямовский, Олексій протоково, Данило Дашевський і Віталій Кирильчук.

«Правий сектор» планує пікетувати суд, вважаючи своїх соратників переслідуваними за політичними мотивами. Правозахисники наполягають на об'єктивному і прозорому розгляді справи і справедливого покарання.

Засідання пройде 22 січня в 11:00 в Оболонському суді Києва (вулиця Маршала Тимошенко, 2-Е).

Гей Альянс Україна, пропонує приєднатися до організації акції, мета якої добитися винесення справедливого рішення у цій справі. У суботу, 16 січня, о 14:00 вона всіх, кому небайдужі права ЛГБТ, зібратися в Queer Home Київ і взяти участь в обговоренні та плануванні майбутньої акції. З усіх питань, що стосуються акції, звертайтесь за телефоном +380664073587 (Юрій).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти