269

Суд Лівану: трансґендерні люди мають право змінювати стать


Суддя Ханна підтвердила у своєму рішенні три основоположні права: право на зміну статі для полегшення психологічних і соціальних страждань, право на доступ до лікування в ґендерних ситуаціях і право на приватне життя

Суд Лівану: трансґендерні люди мають право змінювати стать

Апеляційний суд у Лівані постановив, що у трансґендерних людей є право на юридичну зміну своєї статі, пише GSN.

Суддя Джанет Ханна в Бейруті розглянула справу трансґендерного чоловіка, який пройшов операції по зміні статі і намагався вказати її офіційному реєстрі населення в якості чоловіка, а не жінки.

Оскільки рішення винесено судом вищої інстанції, вердикт на користь чоловіка тепер стане прецедентом, підтверджуючим права трансґендерних людейу державі, що розташована на Близькому Сході.

Суддя Ханна підтвердила у своєму рішенні три основоположні права: право на зміну статі для полегшення психологічних і соціальних страждань, право на доступ до лікування в ґендерних ситуаціях і право на приватне життя.

Суд встановив що трансґендерний чоловік "страждав з народження від розладу ґендерної ідентичності" і мав "чоловічі риси за частиною зовнішнього вигляду, психологічних та емоційних характеристик".

За його словами, рішення про зміну статі було зрілим і зваженим.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти