334

Архієпископ Кентерберійський вибачився перед ЛГБТ-людьми за біль, завданий Англіканської церквою


Уелбі також визнав, що у нього "немає права говорити за кожного".

Архієпископ Кентерберійський вибачився перед ЛГБТ-людьми за біль, завданий Англіканської церквою

Архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі приніс вибачення ЛГБТ-спільноті за "біль, яку церква завдала в минулому або сьогоденні". Його слова пролунали на тлі чергового скандалу в Англіканській церкві з питання гомосексуальності, пише GSN.

Зокрема, на нещодавно була ухвалена угода між церковними лідерами - покарати американську церкву, що входить до  нгліканського співтовариства, за її толерантні погляди на шлюб і гомосексуальність.

За словами Уелбі, "для мене це постійне джерело глибокого суму, що людей переслідують за їхню сексуальність".

У своїй промові архієпископ також визнав, що протестуючі проти гомосексуалів, особливо з країн Африки, є нагадуванням "болю і страждань багатьох ЛГБТ-людей по всьому світу".

Він вказав на "любов, яку ми часом абсолютно не можемо продемонструвати, і не можемо раніше, в багатьох частинах світу, включаючи цю країну" (Сполучене Королівство).

У той же час, Уелбі також визнав, що у нього "немає права говорити за кожного".

Захищаючи рішення призупинити членство американської Єпископальної церкви, він заявив, що єдність, продемонстрована лідерами церкви, "буде хворобливою, але також радісною і дивною".

Архієпископ додав, що "це не наша роль розділяти тіло Христа, це не наша роль розколювати Церкву".

Нагадаємо, що раніше Англіканська церква наклала трирічні санкції на Єпископальну церкву США після багаторічної дискусії щодо поглядів на права геїв та одностатеві шлюби

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти