569

Комітет Держдуми відхилив законопроект про арешти за публічну гомосексуальність


Комітет Держдуми з конституційного законодавства і державного будівництва відхилив законопроект, що припускає адміністративну відповідальність за публічне висловлення гомосексуальності

Комітет Держдуми відхилив законопроект про арешти за публічну гомосексуальність

Як передає Slon, проти законопроекту, зокрема, висловився голова комітету Володимир Плігін.

«Я пропоную скоротити висновок комітету до фрази, що комітет не може підтримати даний законопроект до внесення зміни в регулюючий закон. Якщо емоційна складова авторів коли-небудь перетвориться в закон, то можна буде повернутися до змін у кодекс», - сказав він.

Документ був внесений до Держдуми в жовтні, він припускає штрафи і арешти за «публічне вираження гомосексуальних відносин, що полягає в публічній демонстрації своїх "перекручених" сексуальних уподобань в громадських місцях».

За ці дії депутати запропонували штрафувати на суму від 4 до 5000 рублів. За те ж саме в освітніх і культурних установах парламентарії запропонували заарештовувати на строк до 15 діб.

У пояснювальній записці автори згадували, що в СРСР закон про кримінальну відповідальність за одностатевий зв'язок не змінювався протягом 60 років, а з посиланням на неназвані дослідження стверджували, що «гомосексуальний рух із самої своєї появи ставило на порядок денний саме підтримку (!) Педофілії» (пунктуація авторів збережена).

З 2013 року в Росії діє стаття 6.21 КоАП (Пропаганда нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх), що припускає штраф у розмірі до 1 млн рублів. Крім того, Роскомнадзор блокує інтернет-ресурси, на яких, як вважають у відомстві, ведеться пропаганда.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти