177

Будь-який новий скандал про корупцію, гомофобію, кожна свастика на шлемах, грають Москві на руку


Про це газеті "День" розповів німецький бізнесмен і публіцист Фріц Ерліх

Будь-який новий скандал про корупцію, гомофобію, кожна свастика на шлемах, грають Москві на руку

На думку Фріца Ерліха будь-який новий скандал про корупцію, гомофобію, кожна свастика на шлемах, будь-яке зловживання владою грають Москві на руку й «ускладнюють нам на Заході нашу боротьбу за правду».

Він заявив, що «Праві» підтримують Путіна, бо знаходять багато однодумців, тобто расистські, гомофобські, гегемоністські погляди. На його думку чимало «правих» людей у Німеччині — вихідці з Радянського Союзу. Вони популяризують ідеї об’єднаної Німеччини з Росією, звісно, під російським управлінням.

Німецький бізнесмен і публіцист Фріц Ерліх, який багато років працює в нашій  Україн, став відомим після звернення:

«Уявіть собі, що терористи здійснюють напади не на одне місто, а на сотні міст. Уявіть собі, що їх не десятки, а тисячі. Уявіть собі, що у них є не лише автомати Калашникова, але й танки і ракети. Уявіть собі, що вони розташовують бойові кораблі в наших портах. Уявіть собі, що вони стріляють у нас із заповнених людьми будівель шкіл, лікарень, дитячих садків. Уявіть собі, що вони заявляють, що нашого народу взагалі не існує, а наша земля — це їхня земля. І уявіть собі, що весь світ цьому вірить... Уявіть собі, що ці терористи мають право вето в Раді безпеки ООН... Ось тепер ви уявляєте собі, як страждають українці».

Повне інтерв'ю з Фріцом Ерліхом доступне не веб-сайті газети "День".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти