812

У Німеччині понад 700 церков почнуть вінчати одностатеві пари


Під час дебатів було сказано, що «немає ні юридичних, ні теологічних причин по-різному ставитися до пар, які перебувають у шлюбі або уклали цивільне партнерство»

У Німеччині понад 700 церков почнуть вінчати одностатеві пари

Днями синод Євангелічної церкви Рейнланду прийняв рішення, згідно з яким ґеям і лесбійкам дозволяється укладати церковний шлюб, пише The Telegraph.

Євангельська церква Рейнланду - друга за величиною регіональна церква Німеччини, якій належить 719 парафій. І вона стала другою (з двадцяти) регіональних церков, яка проводитиме обряди для одностатевих пар; першою це почала робити Євангельська церква Гессена і Нассау.

Варто відзначити, що всього 7 з 211 людей, що голосували були проти того, щоб прирівняти одностатеві пари до традиційних і вносити їх до церковних метричних книг. Дотепер одностатеві пари могли отримати в церкві благословення, але церемонія вінчання їм була недоступна; нове правило покінчить з цією сегрегацією.

«Я дуже задоволена таким рішенням. Воно продиктовано тим же почуттям, що лежить в основі будь-якого шлюбу, - сказала журналістам сайту Queer.de Барбара Стеффенс, міністр емансипації Північного Рейну-Вестфалії. - Любов'ю і відданістю, почуттями, які доступні всім людям незалежно від їх сексуальної орієнтації».

Під час дебатів було сказано, що «немає ні юридичних, ні теологічних причин по-різному ставитися до пар, які перебувають у шлюбі або уклали цивільне партнерство».

Теперь усі бажаючі зможуть укласти релігійний шлюб і вписати свої імена в церковну метричну книгу.

Пасторів не будуть примушувати укладати одностатеві шлюби в їх церквах; ґей-пари з консервативних парафій зможуть зіграти весілля в іншому приході.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти