533

Майже 8 з 10 американців підтримують захист від дискримінації ЛГБТ


В результаті такої підтримки, Марк Кірк став першим в Сенаті республіканцем, який виступив за “Закон про рівність”, що передбачає захист від дискримінації ЛГБТ у всіх сферах

Майже 8 з 10 американців  підтримують захист від дискримінації ЛГБТ

Закон про рівність - ініціатива федерального законодавства, що гарантує чіткий, постійний захист для ЛГБТ від дискримінації в багатьох з найважливіших аспектів їхнього життя, повідомляє HRC.

"Сенатор Кірк в черговий раз довів своє лідерство, ставши першим сенатором-республіканцем, який підтримав “Закон про рівність” - заявив президент HRC Чад Гріффін.

"Його підтримка закону надсилає потужний сигнал, що справедливість і рівність мають значення для обох партій. Він також відображає думку переважної більшості американців, які вважають, що всі, у тому числі ЛГБТ, повинні мати можливість заробити на життя, забезпечити свої сім'ї, і жити без страху дискримінації".

Опитування проведене Greenberg Quinlan Rosner (GQR) виявив, що 63% ЛГБТ в США повідомляють, що стикалися з дискримінацією, найчастіше на роботі.

Опитування GQR, також, показує сильну підтримку серед виборців-республіканців “Закону про рівність”.

64% всіх ймовірних виборців-республіканців підтримують захист ЛГБТ від дискримінації, як це роблять 90% демократів. Майже вісім з 10 американців - переважна більшість - підтримують захисту від дискримінації ЛГБТ.

У липні минулого року, “Закон про рівність” був розглянутий в обох Палатах. З тих пір, кілька великих компаній, у тому числі Apple, Dow Chemical Company, Hyatt, Levi Strauss & Co., Orbitz, висловили підтримку “Закону про рівність”.

Закони про цивільні права в США, в даний час, захищає людей від дискримінації на основі раси, кольору шкіри, національного походження, статі, інвалідності, релігії, проте не включає ЛГБТ. Закон про рівність передбає запровадження послідовного і чіткого захисту проти дискримінації ЛГБТ в ключових сферах життя, в тому числі зайнятості, житла, кредитів, освіти, сфери послуг і т.д.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти