398

"Human Rights Campaign" на виборах президента США підтримає Гілларі Клінтон


"Весь прогрес, якого ми досягли, як країна, з питання ЛГБТ-рівноправності і весь прогрес, якого нам ще належить домогтися, стоятиме на кону в листопаді"

"Human Rights Campaign" на виборах президента США підтримає Гілларі Клінтон

Одна з найбільших правозахисних ЛГБТ-організацій США "Human Rights Campaign" офіційно підтримала кандидатуру Гілларі Клінтон на пост президента Сполучених штатів Америки.

Рада директорів групи, що складається з 32 лідерів з усієї країни, одноголосно проголосувала за підтримку потенційного висуванця від Демократичної партії.

Президент "Human Rights Campaign" Чед Гріффін заявив:

"Весь прогрес, якого ми досягли, як країна, з питання ЛГБТ-рівноправності і весь прогрес, якого нам ще належить домогтися, стоятиме на кону в листопаді".

За словами Гріффіна, "в більшості штатів ЛГБТ-люди як і раніше ризикують бути звільненими, виселеним або зіткнутися з відмовою в послугах з однієї лише причини того, ким вони є. Сьогодні 63% ЛГБТ-американців заявляють, що вони стикалися з дискримінацією, і ми є свідками інших небезпечних тенденцій ".

Гріффін вказав на різні ініціативи на рівні штатів та місцевому рівні, які спрямовані проти ЛГБТ-людей, зростання насильства щодо трансґендерів, бездомність ЛГБТ-молоді та недостатні заходи по боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Лідер "Human Rights Campaign" зауважив, що "на цьому тлі ми постійно чуємо від провідних республіканських кандидатів у президенти загрози заблокувати наш прогрес, переглянути, скасувати ці завоювання, яких ми досягли за два президентські терміни Барака Обами".

В "Human Rights Campaign" заявили, що голосують за Клінтон, оскільки вважають, що вона продовжить шлях президента Барака Обами після скасування політики "не питай, не говори", загальнонаціональної легалізації одностатевих шлюбів, а також початку процесу заборони "лікування" гомосексуальності та трансґендерності у підлітків.

Нагадаємо, що кандидатка на пост президент США від Демократичної партії Гілларі Клінтон раніше заявляла, що президент-республіканець відкине права ЛГБТ на декілька років назад. 

 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти