1231

Байден в Давосі закликав бізнес вплинути на гомофобні країни


Віце-президент США Джо Байден закликав учасників форуму в Давосі використати свій вплив на ситуацію в країнах, де ЛГБТ-люди стикаються з репресіями

Байден в Давосі закликав бізнес вплинути на гомофобні країни

Питання права ЛГБТ вперше потрапило до офіційного порядку денного Всесвітнього економічного форуму. Як відзначає агентство Reuters, на форумі представлені країни, де дискримінують ЛГБТ, зокрема, Нігерія та Росія. 

Байден також зазначив, що президент США Барак Обама має намір підняти питання про дискримінацію ЛГБТ-спільноти під час зустрічі політичних лідерів.

Стукаючи кулаком по столу, Байден заявив, що немає національно-культурного виправдання дискримінації щодо ЛГБТ- людей.

"Колись люди були канібалами, називаючи це частиною своєї культури", - заявив віце-президент США.

Чад Гріффін, президент Human Rights Campaign, найбільшої правозахисної ЛГБТ- організації в Сполучених Штатах, зазначив, що бізнес-лідери повинні використати зустріч в Давосі, щоб протистояти лідерам країн з "ненависними законами".

Нагадаємо, 20 січня, в Давосі (Швейцарія) відкрився Світовий економічний форум, головні теми якого - "четверта промислова революція", що означає поєднання класичної промисловості з цифровими технологіями, шляхи вирішення нагальних гуманітарних проблем, у тому числі надання допомоги біженцям.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти