297

Губернатор Монтани заборонив у штаті дискримінацію ЛГБТ


"Cьогодні для мене честь стати на захист жителів Монтани"

Губернатор Монтани заборонив у штаті дискримінацію ЛГБТ

Губернатор штату Монтана (США) Стів Баллок підписав виконавчий наказ, спрямований на заборону структурам штату дискримінувати людей за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, пише OnTop. 

Наказ також поширюється на контракторів і субконтракторів штату.

У ході прес-конференції демократ Баллок заявив, що прийшов час знову підтвердити свою прихильність цінностям і принципам, за які боровся Мартін Лютер Кінг-молодший: "співчуття, прийняття і рівноправ'я".

За словами Баллока, «за допомогою своїх дій доктор Кінг допомагав перемагати дискримінацію, сегрегацію і нетерпимість, ведучи наш народ до обіцянки наших основ. Тому сьогодні для мене честь стати на захист жителів Монтани".

Губернатор також закликав власників приватного бізнесу піти за прикладом влади штату і змінити свою політику щодо ЛГБТ-людей.

Президент американської правозахисної ЛГБТ-організації "Human Rights Campaign" Чед Гріффін привітав рішення губернатора Монтани.

Він зауважив, що "дискримінація в будь-якій формі є неправильною, і, за допомогою своїх дій, губернатор Баллок зробив твердий крок у бік розширення рівноправності і справедливості для всіх".

"Ми вітаємо його за те, що він робить все, що в його адміністративної влади, щоб боротися за права ЛГБТ-жителів Монтани, і сподіваємося, що його дії дадуть поштовх іншим урядовцям впровадити захист для всіх жителів і гостей в якості пріоритету", - сказав Гріффін.

Нагадаємо, що Віце-президент США Джо Байден закликав учасників форуму в Давосі використати свій вплив на ситуацію в країнах, де ЛГБТ стикаються з репресіями.

Як відомо, організація "Human Rights Campaign" на виборах президента США підтримає Хілларі Клінтон.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти