469

Папа Римський нагадав, що Церква виступає проти одностатевих шлюбів


"Не може бути ніякої плутанини між сім'єю, яку хоче Бог, і будь-яким іншим видом союзу"

Папа Римський нагадав, що Церква виступає проти одностатевих шлюбів

Папа Римський Франциск нагадав про те, що Римо-католицька церква виступає проти легалізації одностатевих шлюбів.

Відзначимо, що заява понтифіка прозвучала напередодні початку обговорень законопроекту про відкриття доступу пар ґеїв і лесбійок до реєстрації цивільних союзів в італійському парламенті.

Очікується, що вже наступного тижня Сенат Італії проголосує за законопроект про визнання одностатевих пар. Противники законодавчої ініціативи стверджують, що легалізація таких союзів відкриє двері для одностатевих шлюбів та усиновлення дітей гомосексуальними парами.

Як пише Reuters, Папа Франциск заявив членам ватиканського суду щодо правил анулювання шлюбів:

"Не може бути ніякої плутанини між сім'єю, яку хоче Бог, і будь-яким іншим видом союзу".

Він додав, що "сім'я, заснована на міцному і об'єднуючому шлюбі, що дозволяє продовження роду, є частиною Божої мрії, а також мрії цієї церкви заради порятунку людства".

У той же час, авторка законопроекту про громадянські союзи, сенаторка Моніка Сіріана заявила журналістам на цьому тижні, що позиція Ватикану з питання шлюбу нерідко "кидала тінь" на обговорення шлюбної рівноправності.

Нагадаємо, що кілька десятків тисяч людей взяли участь у масових акціях у різних містах Італії, вимагаючи від влади країни офіційно визнати одностатеві партнерства.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти