284

У Сенаті Італії почалося обговорення законопроекту про легалізацію одностатевих партнерств


Хоча документ зіткнеться з сильним протистоянням з боку релігійних противників визнання сімейного статусу одностатевих пар, експерти прогнозують, що він буде прийнятий

У Сенаті Італії почалося обговорення законопроекту про легалізацію одностатевих партнерств

У четвер, 28 січня, італійський Сенат приступив до обговорення законопроекту про легалізацію одностатевих цивільних союзів, пише PinkNews.

Початок дебатів супроводжувався маніфестаціями як прихильників, так і супротивників пропозиції узаконити союзи пар ґеїів і лесбійок.

Очікується, що законопроект про громадянські союзи, внесений до парламенту урядом прем'єр-міністра Італії Маттео Ренці, буде винесений на голосування до наступного вівторка.

Хоча документ зіткнеться з сильним протистоянням з боку релігійних противників визнання сімейного статусу одностатевих пар, експерти прогнозують, що він буде прийнятий.

Прихильники законопроекту, тим не менш, хвилюються, що противники документа в парламенті запропонують до нього безліч поправок, щоб саботувати процес.

Італія залишається останньою країною Західної Європи, в якій немає ніякого законодавчого визнання відносин одностатевих пар.

Матеріал "Національного ЛГБТ порталу" про легалізацію одностатевих цивільних партнерств в Італії можна прочитати тут.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти