471

75% школярів в Чехії не маю нічого проти геїв


Організація «Платформа за рівноправність, визнання і різноманітність» провела дослідження в чеських школах, головним завданням якого було з'ясувати: як молоде покоління відноситься до ЛГБТ.

75% школярів в Чехії не маю нічого проти геїв

«Платформа за рівноправність, визнання і різноманітність» за підтримки ILGA-Europe та у співпраці з Карловим університетом в Празі та Університет Палацького в місті Оломоуці, провела дослідження у школах, аби перевірити ставлення школярів до ЛГБТ.

Згідно з отриманими даними, значна частина підлітків (75%) не має нічого проти ЛГБ, скоріше навіть, вони до них ставляться позитивно і не бачать в цьому нічого страшного. Якби в класі з'явилася людина з гомосексуальною орієнтацією, то для 92% школярів це не було б проблемою і вони могли спокійно сидіти за однією партою з таким учнем.

Гірше чеські школярі ставляться до транссексуальних людей.

Позитивно до них ставлять 55% підлітків. Не хотіли б сидіти за однією партою з транссексуальною людиною щонайменше 25% дітей, такій же кількості школярів неприємно перебувати в компанії із транссексуальною людиною.

Тільки у 12% чеських школярів немає друга або подруги гомосексуальної орієнтації.

4% юнаків, дізнавшись про те, що їхній друг - гей, припинили б з ним спілкування, а з подругою-лесбійкою перестали б спілкуватися 3%. Найгірша ситуація з транссексуальними людьми: 9% підлітків перестали б спілкуватися з такою людиною.

Дослідження проводилося з березня по грудень 2015 року. Кількість респондентів: 1314 з різних за типом шкіл (початкові, середні, професійного спрямування).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти