417

Захисник прав ЛГБТ звинуватив уряд Грузії в тиску


Захисник прав ЛГБТ, адвокат Георгій Татішвілі повідомив про тиск з боку уряду Грузії, який змушує його відкликати позов з вимогою легалізації одностатевих шлюбів з Конституційного суду

Захисник прав ЛГБТ звинуватив уряд Грузії в тиску

Раніше, Татішвілі заявив про невідповідність змісту статті 1106 Цивільного кодексу Грузії (шлюб - добровільний союз чоловіка і жінки з метою створення сім'ї) та статті 36 Конституції Грузії (шлюб як добровільний союз грунтується на рівноправ'ї подружжя), повідомляє Sputnik Грузія.

"З апарату уряду Грузії здійснюються телефонні дзвінки, і уряд прямо намагається змусити мене відізвати позов. Це і є тиск, і мені дуже шкода, що уряд Грузії здійснює подібні дії", - заявив Татішвілі на прес-конференції в Тбілісі, зазначивши, що має намір звернутися до прокуратури.

Татішвілі також відповів звинуваченнями, що прозвучали в соціальних мережах, що нібито позов спеціально був внесений напередодні виборів. "Ніякого зв'язку з виборами цей позов не має", - підкреслив він.

Захисник прав людини для ЛГБТ розповів, що нещодавно хрестився і є православним християнином, проте це не заважає йому захищати права ЛГБТ-осіб і вести боротьбу за легалізацію шлюбів.

"Моє ставлення до релігії ніколи не змінювалося і не зміниться ... Що стосується позиції патріарха, вона, безумовно, повинна бути гострою, негативною, але цю позицію я не можу розділити", - зазначив Татішвілі.

При цьому він закликав населення до спокою і порадив дивитися на це питання прагматично, а не тільки з "релігійним фанатизмом".

Як стверджує Татішвілі, після внесення позову до суду, відносно нього почастішали факти тиску і погроз. У зв'язку з цим він попросив президента Грузії Георгія Маргвелашвілі забезпечити його безпеку.

Найближчим часом він має намір подати до суду позов з вимогою дозволити одностатевим парам всиновлювати дітей.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти