295

Опитування: Електорат прем'єр-міністра Австралії хоче, щоб питання легалізації одностатевих шлюбів вирішилося в парламенті


"Малколм Тернбулл знав з самого початку, що плебісцит є дорогим і розколює суспільство"

Опитування: Електорат прем'єр-міністра Австралії хоче, щоб питання легалізації одностатевих шлюбів  вирішилося в парламенті

У виборчому окрузі прем'єр-міністра Австралії Малкольма Тернбулла провели опитування громадської думки, яке показало, що більшість хоче, щоб питання легалізації одностатевих шлюбів було вирішене парламентом, а не всенародним голосуванням.

Дослідження, проведене "Reachtel", виявило, що 63% виборців в Вентворті, де свій депутатський мандат отримав австралійський прем'єр, підтримують шлюбну рівноправність і хочуть голосування з даного питання в парламенті замість дорогого плебісциту, який може обійтися скарбниці в 160 000 000 австралійських доларів.

Національний координатор "Australian Marriage Equality" Родні Крум заявив:

"Малколм Тернбулл знав з самого початку, що плебісцит є дорогим і розколює суспільство, це є спробою відстрочити шлюбну рівноправність, і тепер ясно, що його виборці з цим згодні".

За словами Крума, "нинішня позиція прем'єр-міністра на підтримку плебісциту розходиться з його власним електоратом, а його виборці хочуть, щоб він відмовився від політики затримки шлюбної рівноправності Тоні Ебботта".

Лідер опозиції Білл Шортен заявив у зв'язку з позицією прем'єр-міністра: "Щодо питання шлюбної рівноправності ми хочемо побачити старого Малколма Тернбулла, а не нового Малколма Тернбулла".

Нагадаємо, раніше австралійський прем'єр заявив, що долю одностатевих шлюбів вирішить всенародне голосування.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти