1188

Лоліта: "Мій двоюрідний брат був геєм, працював інженером у Львові на заводі електроніки"


Лоліта - російська співачка українського походження, розповіла виданню "Радіо Свобода" про своє ставлення до геїв та нагадала про брата-гея

Лоліта: "Мій двоюрідний брат був геєм, працював інженером у Львові на заводі електроніки"

Ви один з дуже небагатьох представників шоу-бізнесу, кому взагалі є діло до суспільного життя в країні. Ось, наприклад, після прийняття антигей закону в Росії ви активно виступали проти нього, проти дискримінації геїв. Поясніться, пише Радіо Свобода.

"Я взагалі не люблю утиску прав. Що стосується геїв ... це настільки неправильно! Геї так влаштовані, їм так добре. Гей не є асоціальним типом. Він, навпаки, людина творча, як правило. Мені подобаються великі і гучні імена. Чайковський, наприклад. Ось мій двоюрідний брат був геєм. Я дізналася про це занадто пізно. Я дізналася, а через півроку він помер. Мені було років 28, а йому 35, коли він мені зізнався. Це був мій улюблений двоюрідний брат, чудовий. Він був інженером у Львові, працював на заводі електроніки".

Як ви відреагували?

"Коли він зізнався, я ніяк не відреагувала. Гей, ну і що? На цьому розмова закінчилася. Я шкодую, що він так передчасно пішов. І жалкую про те, що він був змушений стільки років приховувати від близьких, що він такий. А в чому різниця? Різниця адже тільки в тому, хороша людина чи гівно".

А чому ваші колеги - артисти-геї - тоді промовчали? Ось ви з ними про це напевно говорили. І що вони?

"Ні, так не прийнято. Навіщо лізти комусь у душу? Прийти до знайомого колеги, знаючи про його зв'язки, і сказати, щоб кидав усе й клав свою кар'єру під політичний каток? А заради чого? Мені, як людині, яка не має відношення до гей-руху, простіше це сказати: я не ризикую своєю роботою, я висловила свою думку. А для них це ризик. У нас були заборони на телебаченні на того чи іншого артиста, хоча і абсолютно незаслужено. Було таке. Знаєте, що я ненавиджу? Я ненавиджу, що через цієї заборони люди змушені створювати фіктивні родини. Люди вступають з якоюсь жінкою в рідкісну статевий зв'язок, заводять дітей. Потім відбуваються конфлікти, люди починають ревнувати. І людині доводиться зізнаватися. В результаті - зіпсовані психіки. Я багато таких випадків знаю. Я за те, щоб людина говорила: я гей, але яке вам діло? Я добре виконую свою роботу. У мене все добре з психікою. Я веду здоровий спосіб життя (а геї, як правило, ведуть здоровий спосіб життя більшою мірою). Усе!".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти