704

Анатолій Єрема в LGBT Talk з Іриною Славінською


Анатолій Єрема у четвертому випуску програми LGBT talk, обговорив з Іриною Славінською власний камінг-аут, бачення розвитку прав людини для ЛГБТ-спільноти, про дискримінацію з якою він зіштовхується

Анатолій Єрема в LGBT Talk з Іриною Славінською

Анатолій Єрема, який останні два десятиліття присвятив українському телепростору, на рідкість професіонал своєї справи, чесний перед собою і глядачами на стільки, що він не побоявся свого часу зробити один з перших телевізійних камін-аутів в Україні. Це не завадило йому продовжити працювати у кадрі на радість інтелектуалів і інтелектуалок. Саме такими не банальними є його розважальні проекти, якими він, як і прикладом свого мужнього вчинку, доводить, що бути відкритим геєм в Україні, хоч і небезпечно, все ж можна, якщо ти щира людина, яка готова бути собою на 100%.

У кожній програмі відома українська ведуча, журналістка, перекладачка, феміністка Ірина Славінська говорить з героями та героїнями про ЛГБТ, рівність та сприйняття іншого в широкому контексті цих питань. Ірина не приховує радості від участі в створенні «LGBT Talk»:

«Я дуже втішена, що трапилося долучитися до цього проекту. Тема рівності та сприйняття Іншого давно мене цікавить, тож ці програми - чергова зустріч із темою та її героями»

У третьому випуску програми LGBT talk Ірина Славінська разом з гостею Марія Берлінська, доброволицею АТО і керівницею Центру підтримки аеророзвідки, розмірковують про ЛГБТ в АТО та табуйовані теми патріархального суспільства.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти