762

Більшість парафіян церкви Англії підтримують одностатеві шлюби


Опитування показало, що 45% тих, хто визначає себе як англікани, підтримують одностатеві шлюби

Більшість парафіян церкви Англії підтримують одностатеві шлюби

Серед парафіян церкви Англії провели опитування, яке показало, що більшість респондентів підтримують шлюбну рівноправність, пише The Guardian.

Згідно з результатами опитування, ставлення до одностатевих шлюбів серед рядових членів церкви Англії сильно розходиться з позицією керівництва церкви - вперше більше англікан підтримують шлюби ґеїв і лесбійок, ніж виступають проти них.

Підтримка одностатевих шлюбів серед членів Церкви серйозно посилилася за останні три роки, всупереч консервативній позиції керівництва і відмови проводити церемонії церковного одруження для одностатевих пар, а також на заборону одружуватися священикам-ґеям.

Опитування показало, що 45% тих, хто визначає себе як англікани, підтримують одностатеві шлюби, в порівнянні з 37%, які вважають, що це неправильно. Таке ж дослідження, проведене три роки тому, показало зворотні результати: 38% англікан висловилися на підтримку одностатевих шлюбів, 47% - проти них.

Найбільш низький рівень підтримки одностатевих шлюбів - 24% - виявлено серед чоловіків-англікан у віці старше 55 років. Ця група домінує в церковному керівництві.

Джейн Озанн, одна з провідних ЛГБТ-активісток в Англіканській церкві, яка замовила опитування YouGov, сказала, що ці дані «глибоко стурбували» її.

«На жаль, до цієї групи якраз відносяться ті, хто знаходяться на позиціях сили і впливу в церкві», - сказала вона.

Дослідженні виявило чітку різницю між поколіннями серед англікан: практично три чверті (72%) людей, які не досягли 35-і, висловилися "за". У всіх групах молодше 55 років більшість підтримує одностатеві шлюби, але їх частка падає до одного з трьох серед літніх англікан. Більше жінок, ніж чоловіків, підтримують одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти