436

Предстоятель УПЦ побоюється легалізації гей-шлюбів в Україні


Митрополит Київський і всієї України Онуфрій стурбований перспективою легалізації одностатевих союзів в країні

Предстоятель УПЦ побоюється легалізації гей-шлюбів в Україні

Виступаючи на Архієрейському Соборі в Москві, він нагадав, що 12 листопада 2015 року Верховна Рада прийняла проект закону "Про внесення змін до Кодексу законів України про працю (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу)", повідомляє Інтерфакс.

"Цим законом вводяться нові для українського законодавчого поля терміни "сексуальна орієнтація" та "гендерна ідентичність". Такі нововведення можуть стати першим кроком до пропаганди в Україні гомосексуального способу життя та спроб легалізації одностатевих союзів", - заявив митрополит.

Він розповів, що Українська церква разом з іншими релігійними організаціями направила в Раду альтернативні формулювання до згаданого закону, які б забороняли дискримінацію, але при цьому не вводили б в законодавче поле "чужих християнської моралі термінів".

"Але, на жаль, наша позиція не була почута. Тому 29 січня 2016 Собор єпископів Української православної церкви ще раз закликав президента України" всебічно підтримати традиційні моральні цінності і захистити народ від поширення в суспільстві гріховного способу життя", - зазначив митрополит Онуфрій.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти