228

Елтон Джон розповів про любов до синів


Британський співак Елтон Джон зізнався, що 10 років тому й сам не повірив би, що йому випаде таке щастя – бути заміжнім із коханою людиною та мати дітей

Елтон Джон розповів про любов до синів

Про свою сім'ю він говорив у ток-шоу Еллен ДеДженерес.  Про це пише "The Daily Mail".

"Якби мені 10 років тому сказали, що я сидітиму на вашому шоу і буду одружений із чоловіком, якого кохаю, і матиму двох прекрасних дітей, я би сказав, що ви мені в напій кислоти підсипали", - заявив сер Елтон.

Зі слів 68-річного артиста, він узагалі не думав, що колись стане батьком, але "життя іноді підкидає тобі кручені м’ячі".

"Вони – найпрекрасніше, що є в нашому житті. Словами неможливо описати, як сильно ми любимо цих хлопчаків. Вони просто надзвичайні", - поділився співак.

Як розказав Елтон Джон, у 5-річного Закарі та 3-річного Елайджі вже є власні музичні вподобання. Найулюбленіша пісня малих – це "Hotline Bling" репера Дрейка, але татові пісні їм теж до смаку.

"Вони співають "Rocket Man", "Don't Go Breaking My Heart" і "Bennie and the Jets", - повідомив він.

Як відомо, сер Елтон та його коханий Девід Ферніш почали свої стосунки в 1993-му, стали цивільними партнерами в 2005-му, а до вівтаря – уже в присутності своїх двох синочків – сходили в 2014-му році.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти