273

Завтра у Києві виступить легендарний рокер, що підтримує ЛГБТ


"Мені самому ніколи не доводилося опинятися в ситуації, коли я змушений був боротися за щось, просто за фактом своєї ґетеросексуальності"

Завтра у Києві виступить легендарний рокер, що підтримує ЛГБТ

4 лютого, у Києві (клуб Sentrum) виступить легендарний рокер Генрі Ролінз, який відомий своєю публічною підтримкою ЛГБТ-людей. 

Будучі фронтменом групи Black Flag Генрі Роллінз випустив перший альбом Damaged, який приніс колективу славу і визнання. Після розпаду групи, настав час істинного хардкору від Rollins band і альбомів у жанрі spoken word соло і за участю Кріса Хаскетта. Артист навіть заснував власний лейбл.

Генрі Ролінз обожнює музику, але вважає, що занадто старий, щоб стрибати з гітарою і співати хіти 20-річної давності. Тому він ділиться власними цікавими думками і крутими історіямі. Зі своєю новою стенд-ап програмою «Charmingly Obstinate» він і виступить у Києві.

Ролінз регулярно пише колонки для видання LA Weekly. В одному із своїх матеріалі він написав, що захоплюється гомосексуалами. 

"Я ціную і захоплююся щоденною мужністю гомосексуалів. Мені самому ніколи не доводилося опинятися в ситуації, коли я змушений був боротися за щось, просто за фактом своєї ґетеросексуальності", -  написав він. 

Квитки на його виступ можна придбати тут. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти