287

Бандерівець закликає не допустити гомодиктатури


12 лютого відбудеться чергове засідання у справі по Маршу рівності, в якій бійців Добровольчого Українського Корпусу звинувачують у нападі на правозахисну ходу

Бандерівець закликає не допустити гомодиктатури

Бандерівець вважає, що "суди над фронтовиками, зокрема бійцями ДУК, вже стали звичними. Антиукраїнський режим використовує будь-яку зачіпку, аби кинути за ґрати чергового добровольця. Але судове переслідування у справі протистояння під час параду педерастів та іншої мерзоти є знаковим. Патріотів судять за те, що вони не поділяють “цінностей” ідеології радикального лібералізму".

На їхню думку, "якщо переслідуваних за протидію маршу педерастів засудять, це означатиме, що деструктивні сили й надалі зможуть нав'язувати нашому суспільству свою хвору ідеологію".

Як завжди, видання виправдовує заклики до насилля - захистом дітей та закликає прийти на суд та не допустити "гомодиктатури":

"Прийди на суд — не допусти гомодиктатури! Твої діти мають право жити в безпечній країні, де не проводитимуться “гей-паради”, де збочення не пропагуватимуть у школах і де людей не переслідуватимуть за те, що вони захищають правду".

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти