805

Алла Пугачова пообіцяла вийти заміж за гея


Артистка розповіла про клятву, яку дала найкращому другові перед його смертю. Алла Пугачова обіцяла йому вийти заміж за гея

Алла Пугачова пообіцяла вийти заміж за гея

Алла Пугачова була близькою подругою відомого шведського телеведучого Якоба Даліна. Вони познайомилися в кінці 80-х, після чого Пугачова стала частою гостею в Стокгольмі.

Скоромний і галантний Якоб відразу сподобався зірці. Пугачову навіть не бентежило, що він був геєм і не приховував цього. "Може, найсильніша любов у мене була саме до Якобу, - зізнавалася Алла Борисівна до знайомства з Галкіним. - Я першою дізналася, що Якоб хворий на СНІД, і була з ним поруч в момент його смерті".

Алла Пугачова розповіла, що перед смертю кращого друга дала йому кілька обіцянок. "Тоді я присягнулася зробити три речі: виступити на конкурсі" Євробачення ", заспівати з геями і вийти заміж за гея. Ось як хочеш тепер, так і живи з цим! А не виконати не можу - обіцяла!".

Відзначимо, що почала співачка з міжнародного пісенного конкурсу, на який вирушила в 1997 році. "На" Євробаченні "я виступила, як просив Якоб, від їх імені, від імені всіх геїв світу. І, як їх ставлениця, повинна була перемогти, - розповідала артистка. - У гей-співтоваристві все страшно переживали і обіцяли: "Заспокойся, ми зробимо все, щоб ти була першою ". на жаль, не вийшло. Втрутилися інші сили і прокотили мене тільки з політичних причин - тому що я з Росії".

У 1999 році, продовжуючи виконувати обіцянки, дані Даліну, Пугачова заспівала з хором геїв в Лос-Анджелесі. "Тепер мені залишилося тільки заміж за гея вийти", - зауважила тоді співачка.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти