406

У Росії підлітки побили і пограбували молодого ґея


Потерпілий звернувся за допомогою в поліцію і розповів про те, що сталося

У Росії підлітки побили і пограбували молодого ґея

 У Владивостоці (Росія) через сексуальну орієнтацію побили молодого ґея. На нього напала група підлітків, яка грабувала саме ґеїв, заманюючи їх через інтернет.

Портал VL.ru повідомляє, посилаючись на дані джерела в правоохоронних органах, що потерпілий, який приїхав до Владивостока на змагання по одному з видів спорту, списався на сайті знайомств з хлопцем, який запросив його на побачення.

Коли він прийшов за вказаною адресою на Окатовій вулиці, на нього напали четверо підлітків, які побили молодого чоловіка, забрали у нього планшет, телефон і гроші.

Потерпілий звернувся за допомогою в поліцію і розповів про те, що сталося. Незабаром правоохоронці затримали підозрюваних у пограбуванні. За фактом події порушено кримінальну справу. За попередніми даними, молоді люди підозрюються в декількох подібних нападах на представників сексуальних меншин з метою пограбування.

Аналогічний випадок стався у Владивостоці в грудні. Чоловік, який прийшов на побачення з хлопцем в районі Калініна, потрапив у пастку і був побитий групою підлітків.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти