317

Міністр освіти Кувейту забороняє відраховувати з навчальних закладів гомосексуальних студентів


За його словами, "потрібен закон, щоб обмежити цей феномен"

Міністр освіти Кувейту забороняє відраховувати з навчальних закладів гомосексуальних студентів

Міністр освіти Кувейту Бадер Аль-Есса заявив новинарному агентству Al-Rai, що під час його перебування на посаді жоден студент не був відрахований з навчальних закладів через свою сексуальну орієнтацію.

За словами міністра, у нього немає намірів заважати студентській освіті через гомосексуальність. При цьому він зауважив, що будь-який навчальний заклад, який відрахує студента через сексуальну орієнтацію, буде мати справу з його відомством.

Міністр підкреслив, що будь-який відрахований через свою сексуальну орієнтацію студент буде відновлений в навчальному закладі "силою закону".

Аль-Есса також закликав прийняти в країні закон для захисту студентів, які є ґеями і лесбійками, від відрахування.

За його словами, "потрібен закон, щоб обмежити цей феномен".

Проте, Аль-Есса допустив можливість того, що деякі гомосексуальні студенти все ж були відраховані або піддані дисциплінарному покаранню за свою сексуальну орієнтацію, а новини про це до його міністерства просто не дійшли.

Законодавство Кувейту карає за непристойну поведінку, під яким суди часто розуміють в тому числі гомосексуальні відносини, тюремним ув'язненням на термін до шести років. "Імітація" особи протилежної статі карається в країні штрафами або тюремним ув'язненням на термін до одного року.

Відзначимо, що країні немає громадських організацій, що займаються просуванням прав ЛГБТ-людей, хоча анонімні активістські мережі все ж існують.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти