406

19-річний співак із Швеції зізнався, що він гей


Оскар Зія, який бере участь у Melodifestivalen - шведському конкурсі, який відбирає кандидатів на Євробачення, відкрито заявив про свою орієнтацію, пояснивши, що більше не може вводити в оману прихильниць

19-річний співак із Швеції зізнався, що він гей

19-річний Оскар Зія зробив публічний камінг-аут в день початку національного відбору на міжнародний конкурс "Євробачення-2016", який пройде в цьому році в Стокгольмі. Юнак зробив зізнання в шведській пресі, де розповів, що усвідомив свою гомосексуальність півтора роки тому. Про це повідомляє WiwibBloggs.

"Мої батьки не знають про це, і мені було не просто зізнатися - я зберігав цю таємницю півтора року, - заявив Оскар. - У школі я думав, що з часом це пройде, я знайду дівчину, одружуся. Але зараз переконався в тому, хто я є насправді".

Вчинок шведського артиста вже отримав схвалення серед колег Оскара по сцені - шведські зірки висловлюють ставлення до сміливого кроку юнаки в своїх соціальних мережах, а численні фанати "Євробачення" вже назвали Зіа і його хіт Human одним з головних претендентів на участь в конкурсі, який пройде в травні в Стокгольмі.

 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти