353

Twitter створює раду з боротьби з мовою ворожнечі


Керівництво Twitter прийняло рішення заснувати раду, яка займається питаннями боротьби з образами і залякуваннями в соцмережі (Twitter Trust and Safety Council)

Twitter створює раду з боротьби з мовою ворожнечі

За словами глави з глобальної політики Twitter Патрісії Кортес, компанія найме фахівців майже з 40 правозахисних організацій. Про це повідомляє Engadget.

Серед них GLAAD, яка займається інтересами ЛГБТ-спільноти, Національна мережа протидії насильству в сім'ї та британська благодійна організація the Samaritans ( «Самаритяни»), що надає психологічної допомогу по телефону. 

Компанія також хоче отримати в свою раду фахівців з організації по захисту прав жінок Feminist Frequency. Її керівник Аніта Саркісян раніше порушувала питання про те, як жінки зображуються у відеоіграх.

Убезпечити платформу керівництво соцмережі підштовхнув потік скарг від користувачів, які вимагали посилити правила щодо образ і зазіхань одних людей на інших.

Раніше в лютому 2015 го гендиректор Twitter Дік Костоло визнав, що компанія зазнає труднощів у боротьбі з інтернет-порушниками на своїй платформі.

«Ми погано справляємося з тролями на нашій платформі і це триває роками. Це не секрет, і весь світ говорить про це кожен день. Ми втрачаємо ядро ​​нашої аудиторії просто тому, що не можемо ефективно боротися з троллінгом », - сказав він.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти