423

1 з 12: одностатеві пари активно всиновлюють дітей в Британії


Times повідомляє, що в Британії спостерігається небачене зростання числа усиновлень дітей одностатевими парами

1 з 12: одностатеві пари активно всиновлюють дітей в Британії

Згідно зі статистикою, одностатеві пари усиновляють в середньому одного з 12 дітей, які залишилися без піклування батьків, інформує BBC з посиланням на Times.

За останні п'ять років кількість дітей, усиновлених геями і лесбійками, збільшилася в Англії майже в чотири рази - з 120 у 2010 році до 450 в 2015-му.

Після того як в 2010 році були прийняті поправки до закону про усиновлення, зазначає Times, соціальні служби стали активніше шукати перспективні пари серед представників сексуальних меншин.

Проте, констатує видання, ідея усиновлення дітей одностатевими батьками досі зустрічає в Британії жорсткий опір з боку частини суспільства.

"Справа в тому, що у дітей відсутня політкоректність. Вони просто хочуть знати, хто їх мама і тато", - заявив в інтерв'ю Times представник консервативної організації Christian Institute Саймон Калверт.

"Ми як і раніше переконані в тому, що дітям потрібні позитивні чоловічий та жіночий рольові моделі, і краще за все, якщо діти виховуються в шлюбі між чоловіком і жінкою. Ми сприяємо тому, щоб все більше гетеросексуальних пар задумалися про усиновлення дітей", - вторить йому преподобний Девід Робертсон з Вільної шотландської церкви.

"Уряд, однак, із задоволенням сприйняло новини про зростаючу популярність усиновлень серед гей-пар", - продовжує Times.

"Я дуже радий тому, що все більше представників ЛГБТ стають прийомними батьками, даруючи знедоленим дітям стабільність та любов, якої вони так потребують", - цитує газета слова британського замміністра освіти Едварда Тімпсон.

У 2005 році Американська психологічна асоціація випустила огляд 67 досліджень (59 опублікованих статей та 8 неопублікованих дисертацій), що розглядають потенційні негативні наслідки для дитини, вихованої гомосексуальними батьками. На основі аналізу цих досліджень був зроблений висновок про те, що жодне з них не показало, що діти, що виховуються батьками-геями або батьками-лесбійками, знаходяться в несприятливому становищі в порівнянні з дітьми гетеросексуальних батьків.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти