498

Соціологи: чеські учні зіштовхуються з гомофобними викладачами


Організація «Платформа за рівності, визнання і різноманіття» (PROUD) представила результати дослідження на тему гомофобії, яке проводила з березня по грудень 2015 року

Соціологи: чеські учні зіштовхуються з гомофобними викладачами

Згідно з даними, з 1314 респондентів сто зіткнулися з тим, що вчителі висміюють студентів з гомосексуальною чи бісексуальною сексуальною орієнтацією. Про це повідомляє видання Novinky.

Більш того, деякі вчителі пояснюють дітям, що гомосексуальність - це хвороба.

«Те, що деякі студенти зіткнулися з образами і насмішками з боку вчителів через свою приналежність до ЛГБТ-суспільства, викликає тривогу», - коментував результати Зденек Слобода, соціолог і засновник організації.

Згідно з результатами, 20 відсотків студентів часто чули образи на адресу однокласників-гомосексуалів, а 8 відсотків респондентів зіткнулося з тим, що вчителі заперечували існування гомосексуальності.

Майже всі опитані (96 відсотків) зіткнулися з нападом або глузуванням над людиною з ЛГБТ-спільноти. У 358 випадках жертвою був однокласник, в 234 випадках - сам респондент, а в 194 випадках - однокласниця.

Однією з причин таких проблем, на думку авторів дослідження, є факт, що не існує профілактичних програм, метою яких би була боротьба з гомофобією серед викладчів та учнів.

Участь в опитуванні взяли студенти початкових і середніх шкіл у віці від 14 до 23 років. Найменш толерантними, як показали результати, є гетеросексуальні хлопці.

Раніше, було оприлюднено дослідження, за яким 75% школярів в Чехії не маю нічого проти геїв.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти