204

В Одесі геї та лесбійки протестували під обласним управління поліції


Біля будівлі управління обласної поліції пройшла акція протесту проти утиску прав сексуальних меншин

В Одесі геї та лесбійки протестували під обласним управління поліції

Акцію протесту проти утиску прав сексуальних меншин проводять представники ЛГБТ-спільноти біля будівлі обласної поліції, передає місце видання "Репортер".

Активісти вимагали "зупинити політику ненависті" та запобігти нападам на геїв і лесбійок, враховувати гомофобний мотив при розкритті таких справ. 

"Ми хотіли підтримати київський пікет, а також, привернути увагу до справ, які мають гомофобні мотиви, але вони не враховуються. Під час мирного пікету на нас ніхто не нападав. Після я відокремився від всіх, тому не знаю, як вони дісталися. Я після пікету не піддавався нападу або переслідуванню", - прокоментував ЛГБТ-порталу, Віталій Царюк - ЛГБТ-активіст та митець.

Організаторка акції Анна Леонова, каже, що їхньою ціллю окрім, солідарності, було створення робочої групи про, як повинна розробити систему маркування злочминів на грунті ненависті до ЛГБТ, а також, профілактики таких злочинів.

Окрім акції в Одесі, сьогодні пройшла акція в Києві під Оболонським судом, де активісти вимагали справедливого вироку суду для нападників на Марш рівності.

Нагадаємо, що раніше Департамент патрульної поліції у місті Одеса не побачив гомофобії у словах поліцейського про те, що журналісти "лобіюють ЛГБТ та одностатеві шлюби" та у коментарі, що він "нормальний мужик"

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти